ALTEC

Більше 90 років Компанія Altec залишається вірною принципу прагнення до досконалості. Наші провідні в галузі продукти неухильно піднімають планку за кількістю інновацій в конструкції і інтеграції функцій безпеки, прагнучи до повного задоволення потреб клієнтів. Наші відносини з клієнтами – це те, що рухає наш бізнес і приносить успіх.

Історія, традиції та культура Компанії Altec засновані на цінностях:

Компанія Altec, з головним офісом в місті Бірмінгем штат Алабама, просуває принципи командної роботи, де люди наша найбільша сила, а наші клієнти головна мета. Будучи постачальником лідируючого обладнання і послуг для енергетики, телекомунікаційної галузі, утримання зелених насаджень, вуличного освітлення та зовнішньої реклами ми пропонуємо рішення для задоволення ваших потреб в більш ніж 100 країнах по всьому світу.

Вже понад 25 років Компанія Altec впроваджує інноваційні рішення в своїй продукції по всьому світу. Компанія Altec має більше 40 дистриб’юторів по всьому світу. Висококваліфікований і добре підготовлений персонал, який володіє різними мовами, робить ведення бізнесу простим і легким. Altec організовує і координує весь процес через Міжнародних торговихі сервісних представників, розташованих по всьому світу, серед яких є і ми – Rhino Trucks Trade.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ ALTEC

Сильна міжнародна дистриб’юторська мережа Компанії Altec не має собі рівних. Купуючи у Компанії Altec, Ви працюєте безпосередньо з Altec і нашими дистриб’юторами з усіх аспектів продукції, включаючи: управління парком, продажу, проектування, монтаж, сервісне обслуговування, запчастини, гарантія, ремонт і утилізація обладнання.

Підвищення продуктивності

Для того, щоб задовольнити ваші потреби у техніці, Компанія Altec може розробити спеціальний пакет, який включає: відповідне шасі, надбудову та обладнання. Ми надаємо найбільш повну лінійку доступного обладнання, в тому числі широку лінію підйомників, бурильно кранових установок і спеціальних продуктів.

Задоволення потреб

Устаткування Altec для ліній електропередач включає в себе ізольовані підйомники з робочою висотою 46 метрів (150 футів) і не ізольовані підйомники з робочою висотою 68 метрів (222 футів). Бурильно-кранові установки Altec мають висоту по шківу 32 метра (105 футів) і вантажопідйомність до 27 216 кг (60 000 фунтів). На складі є машини доступні для негайного відвантаження або наша команда може зібрати машину в точності по вашій специфікації.

Забезпечують надійність

Компанія Altec пропонує повну лінійку надійного обладнання, розробленого спеціально для телекомунікаційної галузі. Наші чудові підйомники і кабелеукладчики допоможуть вам забезпечити надійний сервіс для ваших клієнтів легко і з мінімальними витратами на технічне обслуговування.