Автогідропідіймач Altec TA60 на шасі Renault D 4х4 (SkyVolt) від Rhinot на службі у ДТЕК: разом повертаємо світло

Наші автогідропідіймачі працюють там, де особливо потрібні – разом із бригадами ДТЕК Київські Регіональні Електромережі, які вже декілька діб безперервно відновлюють світло в оселях Київщини.

Для таких завдань енергетики використовують ізольований автогідропідіймач Altec TA60 на шасі Renault D 4х4 (SkyVolt) від Rhinot. Ця модель із висотою підйому до 20 метрів та робочим вильотом до 12 метрів, яка дозволяє безпечно дістатися до ліній електропередач навіть у складних умовах. Завдяки стабільній конструкції та сучасним системам безпеки техніка забезпечує ефективну й безперебійну роботу ремонтних бригад під напругою до 46 000 Вольт.

Автогідропідіймач Altec TA60 на шасі Renault D 4х4 (SkyVolt) від Rhinot на службі у ДТЕК: разом повертаємо світло

День і ніч, під дощем і у важкодоступних місцях автогідропідіймач Rhinot SkyVolt допомагає фахівцям ДТЕК швидко й надійно виконувати ремонтні роботи. Сьогодні наша техніка допомагає відновлювати 11 ліній середньої напруги у 13 населених пунктах Київщини. Ми пишаємося, що наш автогідропідіймач є частиною цієї важливої місії – повертати світло в оселі людей. 

Ізольований автогідропідіймач Altec TA60 на шасі Renault D 4х4 (SkyVolt) від Rhinot створений спеціально для роботи з лініями електропередач. Висота підйому понад 18 м та вантажопідйомність до 220 кг дозволяють швидко та безпечно виконувати завдання навіть у складних умовах.

Разом ми сильніші!