HIAB

Компанія Hiab – один з найбільших виробників та постачальників дорожньої навантажувально-розвантажувальної техніки, інтелектуальних послуг та мережевих рішень. Понад 75 років концерн Hiab наповнює автопарки міжнародних операторів різних видів промисловості та підприємницької діяльності. Компанія Hiab розуміє наскільки можливо, щоб клієнти отримали найкращу техніку, саме тому кожного року вводяться нові інноваційні, конструктивні особливості маніпуляторів, та інтегруються найсучасніші функції безпеки. Саме завдяки цьому клієнти Hiab довіряють компанії найцінніше – свою репутацію та бізнес.

Відтворити відео

Компанія Hiab позиціонує себе лідером та ґрунтує свою діяльність на основних пріоритетах:

Не дивлячись на те, що концерн Hiab відомий в усьому світі, компанія є однією з ланок фінського виробника спецтехніки Cargotec. Якість та надійність, яка поєдналася у фінсько-швейцарській техніці, стала можливою тільки завдяки комплексному підходу до виробництва кранів маніпуляторів. Головною особливістю кранів маніпуляторів Hiab, а також лісних кранів та річстакерів стало використання інноваційної та надійної гідравлічної системи.

Компанія Hiab реалізує КМУ в більшості країн світу, внаслідок чого у користувачів та власників повноцінного автопарку не виникне складнощів в обслуговуванні. Співробітники сервісних центрів володіють достатнім рівнем знань та досвідом, що дозволить отримати максимум переваг від обслуговування спецтехніки.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ HIAB

Для того щоб ваша робота була максимально продуктивною та безпечною, варто не зволікати та придбати надійні крани-маніпулятори Hiab. Звернувшись до офіційного дилера ТОВ “Ріно Тракс Трейд” в Україні можете бути впевнені, що отримаєте найкращий продукт та сервіс, вартість якого приємно здивує кожного клієнта. Окрім того, плідна та тісна співпраця з концерном Hiab має ряд особливих переваг:

Широка лінія продукції

В модельній лінійці навантажувачів Hiab розміщена достатня кількість обладнання, а саме кожен клієнт може обрати і допасувати під свої потреби необхідну одиницю обладнання;

Варіативність використання

Крано-маніпуляторна техніка універсальна та може використовуватись в більшості галузей де необхідно провести розвантажувально-навантажувальні роботи. Для спеціалізованих підприємств (заготівля лісу, монтаж комунікаційних магістралей, тощо) передбачений особливий вид техніки з підвищеними характеристиками;

Високий рівень надійності

Для виготовлення кранових установок та інших спеціальних продуктів, компанія Hiab використовує оригінальні деталі та механізми, тандем яких гарантує безперебійну роботу техніки навіть в екстремальних умовах та при підвищеному навантаженні.