NURMAK

Не дивлячись на свій молодий вік, компанія NURMAK встигла зарекомендувати себе, як надійного виробника та постачальника комунального обладнання, зокрема каналопромивочних та мулососних автомобілів, які можна використовувати як на великих підприємствах, так і в умовах невеликих спеціалізованих компаній. Гнучкість виробництва, сильна промислова інфраструктура, інноваційні методи виготовлення техніки та кваліфіковані співробітники – те, що допомогло нам стати надійним партнером для кожного клієнта, які в першу чергу, є рушієм компанії Нурмак.

Відтворити відео

Культура, стратегія та традиції компанії NURMAK засновані на головних критеріях:

Концерн NURMAK має декілька офіційних філій та дилерів, які розташовані не тільки в Туреччині, але й в Україні. Компанія “Ріно Тракс Трейд” є офіційним імпортером обладнання Нурмак в Україні. Ми цінуємо кожного клієнта та поважаємо думку власників техніки NURMAK, саме тому приймаємо до уваги всі побажання та пропозиції клієнтів.

Компанія NURMAK з 2008 року використовує унікальну екосистему для очищення рідини, та доповнює спецтранспорт додатковим устаткуванням, що дозволяє власнику використовувати одну вантажівку в різних сферах діяльності. Окрім того, кожен наш клієнт може розраховувати на професійне технічне обслуговування техніки, надання інформативно-консультативних послуг.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ NURMAK

Турецька компанія NURMAK сильна та незалежна, завдяки чому не має собі рівних. Обираючи таку техніку, можете бути певними, що налаштовуєте співпрацю безпосередньо з професіоналами, які на 100% відсотків знають усі аспекти спецтранспорту: монтаж, проектування, обслуговування, надання якісних та оригінальних запчастин, тощо. Також, клієнти отримують ряд додаткових переваг:

Забезпечення надійності

Компанія NURMAK випускає найбільшу кількість спецтехніки для комунальних підприємств. Наші комбіновані та каналопромивні вантажівки можуть використовуватись не тільки за прямим призначенням, але й для проведення широкого спектру робіт, за рахунок чого вам не доведеться замовляти декілька додаткових устаткувань;

Врахування потреб клієнта

Навіть якщо ви тільки розпочинаєте підприємницьку діяльність, та ще не впевнені, який тип транспорту необхідний для проведення тих чи інших робіт, фахівці компанії Ріно Тракс Трейд всього за декілька хвилин зможуть підібрати оптимальний варіант обладнання від Нурмак для вашої компанії;

Максимальна продуктивність

Окрім продажу, компанія NURMAK разом з Rhino Trucks Trade надають послуги по обслуговуванню, встановленню додаткового устаткування та обладнання, та реалізації оригінальних запчастин, що дає гарантію надійної та безпечної експлуатації спецтехніки.