Перший триколісний електричний мобільний вилковий автонавантажувач Moffett E-Series від Cargotec

Лідер світового ринку з виробництва спецтехніки, шведська компанія Cargotec, представила перший триколісний електричний мобільний вилковий автонавантажувач.

Модель Moffett E-Series володіє підвищеною вантажопідйомністю і абсолютно не забруднює навколишнє середовище шкідливими викидами.

Модель Moffett E-Series – це навісний автонавантажувач, який переміщається разом з фурою за допомогою навісного кріплення на задньому звисі вантажівки або причепа.

Керувати ним може навчитися кожен бажаючий, і в цьому криється чергова перевага Moffett E-Series. Для приведення в робочий стан потрібно не більше однієї хвилини від моменту прибуття товару до місця доставки, враховуючи, що навантажувач потрібно опустити/підняти і завести/заглушити.

Автонавантажувачі Moffett E-Series вже застосовуються багатьма компаніями в різних країнах Європи. Як запевняють керівники Cargotec, в їхньому офісі лежить вже багато заявок від автотранспортних підприємств Європи і Америки, які готові закупити партію нових навантажувачів для власного користування.