ВАРЗ - Верхньодніпровський Авторемонтний Завод

На сьогодні компанія ВАРЗ – підприємство, яке об’єднало досвід та працю відомих світових виробників спецтехніки. Вже 30 років ВАРЗ випускає широкий асортимент причіпного устаткування з використанням європейських комплектуючих та устаткування, за рахунок чого клієнти отримують високоякісні та надійні елементи для свого автопарку.

Засновники ВАРЗ по частинах збирали досвід інших компаній та створили власну стратегію виробництва надійної спецтехніки:

Не дивлячись на те, що ВАРЗ розташований в місті Верходніпровськ – має клієнтів не лише в Україні, але й в інших країнах. Вже більш ніж 30 років компанія ВАРЗ для виробництва спеціального причіпного устаткування, використовує якісні та надійні європейські деталі, що дозволяє випускати техніку, яка не поступається якістю та міцністю підвісних мостів та рам навіть техніці західних компаній.

В виробничому процесі кожен співробітник Верхньодніпровського Авторемонтного Заводу відіграє особливу роль та виконує певні обов’язки, що дало змогу створити не просто злагоджене виробництво, а самий надійний єдиний організм, який функціонує для задоволення потреб кожного клієнта. Крім того, клієнти ВАРЗ можуть звернутися до офіційного сервісного центру для отримання кваліфікованої консультації, огляду та технічного обслуговування спецтехніки.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ VARZ

Компанія ВАРЗ зарекомендувала себе як лідера з виробництва причіпного обладнання. Співпрацюючи з ВАРЗ, в тому числі і з офіційним дилером “Ріно Тракс Трейд”, кожен з клієнтів гарантовано може розраховувати не тільки на професійне обслуговування, але й на інші переваги компанії:

Максимальна продуктивність

Для того, щоб кожен клієнт був задоволений технікою, концерн ВАРЗ може розробити індивідуальний проект кожної одиниці: встановлення додаткового устаткування;

Забезпечення надійності

Кожна з деталей спецтехніки ВАРЗ відповідає суворим критеріям та стандартам якості та відповідає європейським вимогам, що гарантує високу якість та надійність спецтранспорту, та не потребує частого проведення технічного обслуговування та ремонту. Ми є офіційним дилером компанії ВАРЗ та гарантуємо надійність та якість кожної одиниці обладнання та устаткування;

Лояльні умови співробітництва

Ми розуміємо, що кожному клієнту зручно співпрацювати з певною банківською установу. Саме тому компанія ВАРЗ готова йти на зустріч кожному та надає лояльні умови фінансування, зокрема придбання техніки в лізинг на умовах банків з якими ми співпрацюємо.